Σήμερα θα δούμε 12 diy ξύλινες κατασκευές που θα λατρέψεις, εύκολες και οικονομικές για να διακοσμήσεις τον χώρο σου, να παίξεις ή ακόμη και να τις φορέσεις. Είμαι σίγουρη πως θα θέλεις να τις φτιάξεις όλες και θα δεις παρακάτω το γιατί!
Η παρέα των 12 Creative Bloggers “ξαναχτύπησε” και το θέμα για τον Οκτώβρη ήταν το Ξύλο και τα Κλαδιά. Συγκέντρωσα λοιπόν όλες τις αναρτήσεις σε μία, κατασκευές ευφάνταστες και μοναδικές για να διαλέξεις εσύ τις αγαπημένες σου.
Πάμε να δούμε λοιπόν μία προς μία τις 12 diy ξύλινες κατασκευές
![12 diy ξύλινες κατασκευές που θα λατρέψεις 12 diy ξύλινες κατασκευές, Boho ξύλινο ράνερ](https://artdecorationcrafting.gr/wp-content/uploads/2019/10/boho-wooden-table-runner-1-696x522-1.jpg)
Art Decoration Crafting : Boho ξύλινο ράνερ . Είναι ιδανικό για να στολίσει το τραπέζι της κουζίνας σου ή ακόμη και τον τοίχο σου γιατί μπορείς και να το κρεμάσεις!
![12 diy ξύλινες κατασκευές που θα λατρέψεις 12 diy ξύλινες κατασκευές, Ξύλινος διακοσμητικός δίσκος με στένσιλ](https://artdecorationcrafting.gr/wp-content/uploads/2019/10/ksilinos-diakosmitikos-diskos-me-stensil.jpg)
Lamprouka : Κατασκευή ξύλινου διακοσμητικού δίσκου με στένσιλ . Με ένα κομμάτι ξύλο, ένα τελάρο από καμβά και ένα κομμάτι σπάγκο, η Λαμπρινή έφτιαξε έναν καταπληκτικό δίσκο. Μπορείς να τον χρησιμοποιήσεις άνετα για την διακόσμηση του σπιτιού σου.
![12 diy ξύλινες κατασκευές που θα λατρέψεις 12 diy ξύλινες κατασκευές, κορμός κηροπήγιο](https://artdecorationcrafting.gr/wp-content/uploads/2019/10/kormos-kiropigio.jpg)
To e-periodiko mas : Ο κορμός έγινε κηροπήγιο . Η Μαρίνα όταν το δέντρο στην άκρη της αυλής της ξεράθηκε αναγκάστηκε να το κόψει. Έτσι ένα κομμάτι από τον κορμό του το κράτησε για να το μετατρέψει σε κηροπήγιο!
![12 diy ξύλινες κατασκευές που θα λατρέψεις 12 diy ξύλινες κατασκευές, Μεταφορά φωτογραφίας πάνω σε ξύλο](https://artdecorationcrafting.gr/wp-content/uploads/2019/10/metafora-fotografias-pano-se-xylo.jpg)
Two boys and Hope : Πως να μεταφέρετε φωτογραφίες πάνω σε ξύλο . Η Ελπίδα μας προσκαλεί στο blog της για να μας δείξει πως να μεταφέρουμε τις φωτογραφίες μας πάνω σε ξύλο σε 4 απλά βήματα.
![12 diy ξύλινες κατασκευές που θα λατρέψεις Diy φθινοπωρινή διακόσμηση με υλικά της φύσης](https://artdecorationcrafting.gr/wp-content/uploads/2019/10/fall-vignette-on-a-tray.jpg)
Καρυδότσουφλο : Diy φθινοπωρινή διακόσμηση με υλικά της φύσης . Κλαράκια και ξύλα έχουν την τιμητική τους στη διακόσμηση του σπιτιού για το φθινόπωρο! Αυτή η εποχή είναι μια ολόκληρη γιορτή χρωμάτων λέει η Ελένη και μας δείχνει πως να στολίσουμε ένα δίσκο με φυσικά υλικά!
![12 diy ξύλινες κατασκευές που θα λατρέψεις Καλοκαιρινός πίνακας με βότσαλα](https://artdecorationcrafting.gr/wp-content/uploads/2019/10/summer-art-on-wood.jpg)
Διά χειρός Ρένας : Καλοκαιρινός πίνακας . Ακόμα στο καλοκαίρι είσαι, θα μου πείτε αναρωτιέται η Ρένα και απαντάει … Ε, αφού κρατάει η ζέστη, νοερά εκεί βρίσκομαι ακόμα, γιαυτό και το θέμα του πίνακα μου είναι καλοκαιρινό!!!!!
Το ξέρω πως δεν σου έφτασαν, θέλεις κι άλλο γι αυτό και συνεχίζω!
![12 diy ξύλινες κατασκευές που θα λατρέψεις Ξύλινο διακοσμητικό κουτί για την κουζίνα](https://artdecorationcrafting.gr/wp-content/uploads/2019/10/wooden-box-decor.jpg)
My Home My Memories : Ξύλινο διακοσμητικό κουτί για την κουζίνα . Η Ρουστικ διακόσμηση το θέλει το φθινόπωρο της και το φθινόπωρο τα ξύλινα αντικείμενα μας λέει η Ελεάνα. Μας δείχνει λοιπόν πως να φτιάξουμε ένα όμορφο ξύλινο κουτί και πως μπορεί να διακοσμήσει το τραπέζι μας ανάλογα με την εποχή.
![12 diy ξύλινες κατασκευές που θα λατρέψεις Διακοσμητικό με κλαδιά για το παιδικό δωμάτιο](https://artdecorationcrafting.gr/wp-content/uploads/2019/10/diakosmitiko-me-kladia.jpg)
Diy My Day : Διακοσμητικό με κλαδιά για το παιδικό δωμάτιο . Αυτήν την κατασκευή ήθελα να την κάνω πολύ καιρό τώρα, αλλά δεν έβρισκα λόγο και αφορμή μας λέει η Κικίτσα. Την βρήκε την αφορμή όταν γέννησε μία φίλη της και έφτιαξε αυτό το όμορφο διακοσμητικό για το δωμάτιο του μωρού!
![12 diy ξύλινες κατασκευές που θα λατρέψεις Ξύλινα σουβέρ με χρώμα μαυροπίνακα](https://artdecorationcrafting.gr/wp-content/uploads/2019/10/xylina-souver-me-chroma-mavropinaka-1024x576.jpg)
My Little World : Ξύλινα σουβέρ με χρώμα μαυροπίνακα . Τα ξύλινα σουβέρ με χρώμα μαυροπίνακα που έφτιαξα πρόσφατα συμπληρώνουν υπέροχα το φθινοπωρινό σκηνικό στο τραπέζι του σαλονιού μου μας λέει η Σωτηρία. Και είναι έτσι γιατί είναι μια χαρούμενη προσθήκη σε οποιοδήποτε τραπέζι.
![12 diy ξύλινες κατασκευές που θα λατρέψεις Ξύλινη κρεμάστρα](https://artdecorationcrafting.gr/wp-content/uploads/2019/10/xylini-kremastra-diy.jpg)
Ονειροποιείο : Ξύλινη κρεμάστρα έφτιαξε η Νίκη για το φοιτητικό σπίτι της κόρης της. Έτσι για να της θυμίζει την μαμά και τον μπαμπά και τον τόπο που μεγάλωσε!
![12 diy ξύλινες κατασκευές που θα λατρέψεις Βραχιόλια από ξύλινα sticks χειροτεχνίας](https://artdecorationcrafting.gr/wp-content/uploads/2019/10/wooden-bracelets-decor.jpg)
Crafty Details : Ξύλινα βραχιόλια από sticks χειροτεχνίας . Η Νικολέττα λέει πως είναι μια διασκεδαστική και οικονομική κατασκευή για όλους. Εγώ θα συμφωνήσω μαζί της γι αυτό πάμε να δούμε πως τα έφτιαξε.
![12 diy ξύλινες κατασκευές που θα λατρέψεις DIY Horse stick toy](https://artdecorationcrafting.gr/wp-content/uploads/2019/10/diy-horse-stick-toy.jpg)
Creative Moments : DIY Horse Stick . Η Κική έφτιαξε για τα αγόρια της τα ολόδικα τους άλογα κι έτσι οι μικροί αναβάτες θα μπορούν να ενσαρκώνουν όποιο ρόλο θέλουν μέσα στο σπίτι.
Τι λες τώρα;;;; Δεν ξέρεις ποια να πρωτοφτιάξεις ε;;; Φτιάξε όποια εσύ νομίζεις πως σου αρέσει περισσότερο και έλα να μας την δείξεις στην ομάδα μας στο Facebook την Creative Corner . Αν δεν είσαι μέλος με χαρά θα σε δεχτούμε στην παρέα μας!!!
Σας εύχομαι μία υπέροχη ημέρα και ένα ξεκούραστο και χαρούμενο τριήμερο!
Φιλάκια 🙂
![12 diy ξύλινες κατασκευές που θα λατρέψεις 12 diy ξύλινες κατασκευές που θα λατρέψεις](https://artdecorationcrafting.gr/wp-content/uploads/2019/07/gold-signature-1.jpg)
Σου άρεσε το άρθρο; Για ακόμα περισσότερα παρόμοια άρθρα:
Κάνε εγγραφή στο Google News.
Κάνε subscribe στο YouTube.
Ακολούθησε μας στο Facebook.
Ακολούθησε μας στο Twitter.
Από τα πιο όμορφα project της ομάδας!!!
Συμφωνώ απόλυτα Κική μου, από τις καλύτερες μας 🙂
μπραβο Χριστινα μου!! Πολυ ωραια εγινε η συγκεντρωτικη αναρτηση!!
Ε είχα και πολύ καλό υλικό Ελπίδα μου… ήταν όλες οι κατασκευές μία και μία 🙂
Πολύ όμορφες όλες οι κατασκευές σου, φτιαγμένες με μεράκι
Ευχαριστώ Νατάσσα μου δεν είναι όμως όλες δικές μου. Η πρώτη είναι δική μου και οι υπόλοιπες των κοριτσιών που απαρτίζουν τις Creative Bloggers!
Πραγματικά όλα υπέροχα!Που καλή η αναρτηση που συγκεντρωνει ολες τις κατασκευες. Μπραβο καλη δουλεια Χριστινα.
Ευχαριστώ Νικολέττα μου, έτσι κι αλλιώς ήταν τόσο όμορφες όλες οι κατασκευές μας!